Чартерний світ «Полечу!»

Чартерний світ «Полечу!»

Ви зібралися на відпочинок, але не знаєте, з чого вибрати?

У зв'язку з переглядом урядом порога хворих на 100000 чол було прийнято рішення про те, що до «зеленій зоні» України будуть відноситься країни в яких менший показник порівняно з Україною, що дає можливість не робити ПЛР тест після прильоту або проходити обсервацію:

— Занзібар! Без тестів і обсервації по прильоту в країну ТІЛЬКИ ПІД чартерним рейсом SKYUP. Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація не потрібні.

— Туреччина! З 28.12.2020 всім туристам, прибуваючим в Туреччину, необхідно мати при собі ПЛР-тест, зроблений протягом 72 годин перед прибуттям до Туреччини. Це правило не поширюється на дітей віком до 6 років.

Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні..

— Шрі-Ланка с першим вильотом 28.12 з Києва авіакомпанії SKYUP. Віза буде відкриватися заздалегідь - 35 дол/людини, електронна і жодних проблем. Для реєстрації на рейс необхідно буде пред"явити оригінал з мокрою печаткою негативний результат ПЛР, зроблений не більше як за 96 години до прибуття в країну. Далі туристи їдуть в готель і під час заселення роблять повторний тест, вартістю 45 дол/людина. Результат туристи отримують на протязі доби на свої мобільні телефони, після цього можуть повноцінно відпочивати. На 5-7 день необхідно провести ще один тест, після негативного результату якого можно здійснити екскурсии до національного парку Яла або до Галле.
В разі позитивного тесту, ізоляція проводиться в номері готелю, в якому було заброньоване проживання.

Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.

— Єгипет! З тестом по прильоту, термін дії якого 72 години з моменту здачі до моменту проходження паспортного контролю в аеропорту Єгипту. У зв'язку з нашою ментальною винахідливістю і збільшенням випадків підробки довідок тестів ПЛР Єгипет в шоці і здивований, тому наполегливо вимагає з 01.12.2020 надавати довідку (якщо здавати тест в Україні) з негативним результатом ПЛР з мокрою печаткою і водяним знаком ТА QR-кодом, який при скануванні веде до результатів Ваших аналізів на сайті лабораторії. В разі, якщо при переходу з коду на сайт не буде результату (просто перехід на сайт або сторінку у фейсбуці), тест обов*язково перездаєтся в лабораторії аеропорту Єгипта.
Тест до Єгипту здаеться АБО в Україні за 72 години до прибуття АБО по прильоту в аєропорту Єгипта за 30 дол/людина.
Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.


ВАЖЛИВО!!!!!
Якщо я хочу здати тест по прильоту в аеропорт Єгипту, то як це буде відбуватися:

 • тест можна оплатити тільки готівкою, так як в аеропортах немає терміналу;
 • після здачі тесту все їдуть в свій готель на відпочинок, ніхто в аеропорту не чекає результатів;
 • якщо тест позитивний, то турист живе в спеціально відведеному корпусі готелю на тих же умовах, що і інші туристи, але під періодичним наглядом лікаря. У разі тяжкої форми - госпіталізація!
 • якщо Ви захворіли на курорті, то оплата лікування йде за рахунок Міністерства здоров'я Єгипту, але обов'язково треба зареєструвати страховий випадок в страховій компанії;
 • турист знімається з госпіталізації тільки при повторному тесті з негативним результатом. У разі повторного позитивного тесту турист залишається гостем в готелі за рахунок готелю;
 • харчування для ізольованих гостей буде подаватися за узгодженим меню в номер, туристам буде відведена своя частина готелю і своя частина пляжу.


— Чорногорія! Без тестів і обсервації по прильоту. Так як країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Кенія! Весною 2021 до країни заплановано 3 чартери на крилах Bees Airline: 16.04.2021, 25.04.2021, 04.05.2021!
Для відвідування Кенії слід обов’язко оформити візу перед вильотом. Її роздрукувати і надати на стійці реєстрації в аеропорту. Вартість - 52 дол/особу, відкриття через сайт. Для оформлення необхідні наступні документи: паспорт, термін дії якого не менше 6 місяців, заповнена анкета, зворотній квиток, ваучер, цифрове кольорове фото. Діти до 16 років звільнені від сплати і не повинні подавати заявку на візу. Термін оформлення - 2 робочі дні.
Також слід мати результат негативного ПЛР тесту на ковід. Від моменту здачі тесту до моменту перетину кордону не повинно пройти 96 годин. Тести з перекладом на англійську мову, з мокрою печаткою. Плюс заповнюємо анкету здоров’я за посиланням. Вакцинація. Для в'їзду в Кенію вакцинація проти жовтої лихоманки не є обов'язковою і місцевим законодавством не передбачена.
Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.

— Хорватія! Для відвідування Хорватії обов'язково необхідний негативний ПЛР тест терміном давності 48 годин (від моменту здачі до моменту прибуття на кордон Хорватії) + заповнити анкету на сайті і заповнити та роздрукувати форму. Так як країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Болгарія відкрита для нас, але необхідно мати довідку с негативним результатом ПЛР не пізніше як за 72 години від моменту здачі теста до моменту перетину кордону. Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.

— Мексика! Тест до країни не потрібен, виключно безкоштовна електронна віза. Звертайте увагу, якщо громадянство не співпадае з місцем нарождення, то віза відкривается з особистою подачею. Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.


— Мальдіви! Всім прибувають на Мальдівські острови в обов'язковому порядку необхідно надати сертифікат негативного ПЛР-тесту на COVID-19! ПЛР - тест повинен бути зроблений не раніше ніж за 96 годин до вильоту (роздрукований оригінал з печаткою лабораторії і переведений на англійську мову)!
Необхідно два рази заповнити Декларацію здоров'я (Traveller Health Declaration) для отримання QR коду. (Код пред'являється при проходженні паспортного контролю) За 24 години до прильоту в Мале, і по дорозі назад до вильоту з Мале, на сайті (скачати). У разі якщо декларація не заповнена онлайн, її можна буде заповнити на місці, що потребують додаткового часу. Необхідно завантажити на телефон спеціальний додаток TraceEKee (Доступно в AppStore). На Мальдівах не приймаються до оплати долари старше 2009 року!
Так як країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Домінікана! Без тестів і обсервації по прильоту в країну. Так як країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.

 • З 01.01.2021 для Домінікани вводят електронне заповнення міграційних карток, які раніше заповнювались в аеропорту.
 • З 01.01.2021 тільки online! В online необхідно отримати QR CODE.

— ОАЕ! Країна у червоній зоні. Для відвідування обов'язково необхідний ОРИГІНАЛ негативного ПЛР тесту з перекладом на англійську мову з мокрою печаткою лабораторії (тест здавати з оригіналом закордонний і чітко перевіряти правильність написання), терміном давності 72 години (від моменту здачі до моменту прибуття на кордон ОАЕ) у всіх сертифікованих лабораторіях згідно списку МОЗ України.

В Україні встановлюємо додаток на телефон для iPhone або для Android для зняття надалі з обсервації, активуємо по прильоту в ОАЕ.

P.S. Рекомендовано встановити QR додаток на телефон, в разі, якщо смс буде довго з лабораторії приходити, статус результату завжди можна перевірити за кодом, який нададуть в аеропорту.

По прильоту в ОАЕ в аеропорт Дубаї необхідно мати заповнені анкети:

В аеропорту Дубаї здаємо безкоштовний тест на КОВІД, їдемо в готель і до моменту отримання негативного результату з лабораторії територію готелю не залишаємо (в разі порушення, штраф 13 000 дол).

Так як країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Іорданія! Польотна програма стартує 03.02.2021 на рейсах авіакомпанії Bravo Airways!
На даний момент тільки даний перевізник здійснює вильоти до країни.

Нові правила в'їзду до Іорданії:

 • ПЛР-тест варто пройти не пізніше, ніж за 72 години до прибуття (здійснюється туристом за додаткову плату, самостійно).
 • Прибувшим в аеропорт Королеви Алії необхідно оплатити тест на COVID-19 за посиланням, потім отриманий QR-код, необхідно надати на стійці реєстрації в аеропорту відправлення (Київ, Бориспіль).
 • QR-код, зареєстрований на платформі gateway2jordan, не має сроку дії і може використовуватися в будь який день, якщо він не був повернений.
 • Квитанція, яку вам буде відправлено, підтверджує, що ваш тест оплачений на COVID-19, котрий ви будете проходити по прибуттю в Йорданію, діти віком до 5 років звільняються від оплати.
 • Электронний лист з підтвердженням та QR-кодом необхідно надати на стійці реєстрації в аеропорту вильоту (Київ, Бориспіль).
 • Підтвердження негативного результату тесту PCR, пройденого в країні слідування (Україна), необхідно надати на стійці реєстрації в аеропорту відправлення (Київ, Бориспіль).
 • Віза безкоштовна, відкривається завчасно: не менше, ніж за 4 каландарні дні до початку туру, заброньованого в ULECHU!

Якщо турист не бронює туристичний пакет, а летять самостійно - віза платна, оформлюється по прильоту в аеропорт. Вартість - 60 дол/особу.

Так як країна входить до в «зеленої зони» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.

— Грузія! Очікуємо зняття будь-яких обмежень на міжнародні рейси з Україною 01.02.2021. Деталі по в'їзду до країни очікуємо в найближчий час. Так як країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Кіпр! Очікуємо зняття будь-яких обмежень на міжнародні рейси з Україною 01.03.2021. Деталі по в'їзду до країни очікуємо в найближчий час. Так як країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.


Алгоритм припинення самоізоляції при прибутті з країн «червоної зони» через додаток «Дій вдома»:

 • Робимо ПЛР-тест на COVID по прильоту.
 • У разі негативного результату установа, що робило тест, передає дані Центру громадського здоров'я України.
 • Центр громадського здоров'я України збирає дані в єдину електронну систему і забезпечує доступ до системи Міністерству цифровий трансформації України. Міністерство цифровий трансформації вносить відомості про припинення самоізоляції і зняття контролю в електронному сервісі «Дій вдома».
 • З питань зняття контролю в сервісі «Дій вдома» звертайтеся до Міністерства цифровий трансформації, щоб переконатися в тому, що результати дійшли.

Алгоритм затверджений Розпорядженням міністра охорони здоров'я Максимом Степановим від 30 червня №41.

Перелік лабораторій на сайті.

ВСІ ТЕСТИ ВИКЛЮЧНО ПОВЯЗАНІ З ТУРИЗМОМ РОБЛЯТЬСЯ В СЕРТИФІКОВАНИХ ЛАБОРАТОРІЯ МОЗ!!!
ЗАТВЕРЖДЕНИЙ ПЕРЕЛІК!

Ми будемо оновлювати список)
Все буде «Полечу!»

* Для того, щоб уникнути черг на здачу тесту в аеропортах України або не переживати про швидке зняття з обсервації в Україні по програмі «ДІЙ ВДОМА", при поверненні з країн червоної зони є прекрасна можливість здати тест в країні вильоту.

У зв'язку з внесенням змін до постанови КМУ №641 від 22.07.2020, а саме пункт 20, зняття з обсервації при перетині державного кордону можливо при наявності негативного тесту ПЛР на COVID-19 не пізніш 48 годин до моменту перетину.

Інформація актуальна на 12.02.2021.


Print   Email