Чартерний світ «Полечу!»

Чартерний світ «Полечу!»

— Занзібар! Без тестів і обсервації по прильоту в країну ТІЛЬКИ ПІД чартерний рейс SKYUP.

— Туреччина! З 28.12.2020 всім туристам, які прибувають до країни, необхідно мати при собі ПЛР-тест на COVID-19, зроблений протягом 72 годин перед прибуттям до Туреччини, а також з 15 березня Міністерство охорони здоров'я країни скасовує вимогу щодо заповнення паперової форми COVID-19 на всіх рейсах до Туреччини. Замість неї з 15 березня будуть діяти наступні умови для громадян всіх країн (Туреччини в тому числі):

 • пасажири повинні заповнити форму за 72 години до прильоту до Туреччини. Форму необхідно заповнити і для дітей будь-якого віку;
 • пасажири мають роздрукувати заповнену форму або завантажити на електронний пристрій (смартфон, планшет і т.д.) та надати її співробітнику авіакомпанії в аеропорту вильоту.

Звертаємо вашу увагу на те, що без наданої заповненої форми в посадці на борт літака буде відмовлено.

— Шрі-Ланка! Чартери на сезон зима/весна 2021 все закінчено. На данній момент віза відкривається заздалегідь - 35 дол/особу, електронна і жодних проблем. Для реєстрації на рейс необхідно буде пред’явити оригінал з мокрою печаткою негативного результату ПЛР тесту, зробленого не більше, як за 96 годин до прибуття в країну. Далі туристи їдуть в готель і під час заселення роблять повторний тест вартістю 45 дол/особу. Результат туристи отримують протягом доби на свої мобільні телефони, після цього можуть повноцінно відпочивати. На 5-7 день необхідно провести ще один тест, після негативного результату якого можно здійснити екскурсії до національного парку Яла або до Галле.
В разі позитивного тесту ізоляція проводиться в номері готелю, в якому було заброньоване проживання.

— Єгипет! З ПЛР-тестом по прильоту, термін дії якого 72 години з моменту здачі до моменту проходження паспортного контролю в аеропорту Єгипта. У зв'язку з нашою ментальною винахідливістю і збільшенням випадків підробки довідок ПЛР тестів Єгипет в шоці і здивований, тому наполегливо вимагає з 01.12.2020 надавати довідку (якщо здавали тест в Україні) з негативним результатом ПЛР з мокрою печаткою і водяним знаком та QR-кодом, який при скануванні веде до результатів ваших аналізів на сайті лабораторії. В разі, якщо при переході з коду на сайт не буде результату (просто перехід на сайт або сторінку у фейсбуці), тест обов’язково перездається в лабораторії аеропорту Єгипта.
Тест до Єгипту здається АБО в Україні за 72 години до прибуття, АБО по прильоту в аеропорту Єгипта вартістю 30 дол/особу.

ВАЖЛИВО!!!
Якщо я хочу здати тест по прильоту в аеропорт Єгипта, як це буде відбуватися:

 • тест можна оплатити тільки готівкою, оскільки в аеропортах немає терміналу;
 • після здачі тесту всі їдуть в свій готель на відпочинок, ніхто в аеропорту не чекає результатів;
 • якщо тест позитивний, то турист проживає в спеціально відведеному корпусі готелю на тих же умовах, що й інші туристи, але під періодичним наглядом лікаря. У разі тяжкої форми - госпіталізація!
 • якщо Ви захворіли на курорті, то оплата лікування йде за рахунок Міністерства охорони здоров'я Єгипту, але обов'язково треба зареєструвати страховий випадок в страховій компанії;
 • турист знімається з госпіталізації тільки при повторному тесті з негативним результатом. У разі повторного позитивного тесту турист залишається гостем в готелі за рахунок готелю;
 • харчування для ізольованих гостей буде подаватися за узгодженим меню в номер, туристам буде відведена своя частина готелю і своя частина пляжу.

— Чорногорія! 11.03.2021 прийняла рішення у всіх, хто прибуває, вимагати негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 48 годин до прибуття.

— Кенія! Весною 2021 до країни заплановано 3 чартери на крилах Bees Airline: 16.04.2021, 25.04.2021, 04.05.2021! Для відвідування Кенії слід обов’язко оформити візу перед вильотом. Її роздрукувати і надати на стійці реєстрації в аеропорту. Вартість - 52 дол/особу, відкриття через сайт. Для оформлення необхідні наступні документи: паспорт,до закінчення терміну дії якого не менше 6 місяців, заповнена анкета, зворотній квиток, ваучер, цифрове кольорове фото. Діти до 16 років звільнені від сплати і не повинні подавати заявку на візу. Термін оформлення - 2 робочі дні. Також слід мати результат негативного ПЛР-тесту на COVID-19. Від моменту здачі тесту до моменту перетину кордону не повинно пройти 96 годин. Тести з перекладом на англійську мову, з мокрою печаткою. Плюс заповнюємо анкету здоров’я за посиланням.
Вакцинація. Для в'їзду в Кенію вакцинація проти жовтої лихоманки не є обов'язковою і місцевим законодавством не передбачена.

— Хорватія! Для відвідування Хорватії обов'язково потрібен негативний ПЛР-тест терміном давності 48 годин (від моменту здачі до моменту прибуття на кордон Хорватії) + заповнити анкету на сайті і заповнити та роздрукувати форму. Оскільки країна знаходиться в «зеленій зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести і обсервація не потрібні.

— Болгарія відкрита для нас, але необхідно мати довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, як за 72 години від моменту здачі до моменту перетину кордону.

— Мексика! Тест до країни не потрібен, для відвідування лше безкоштовна електронна віза. Звертайте увагу, якщо громадянство не співпадає з місцем нарождення, то віза відкривается з особистої подачі.

— Мальдіви! Всім, хто прибувають на Мальдівські острови, в обов'язковому порядку необхідно надати сертифікат негативного ПЛР-тесту на COVID-19! ПЛР-тест повинен бути зроблений не раніше, ніж за 96 годин до вильоту (роздрукований оригінал з печаткою лабораторії і переведений на англійську мову)! Слід два рази заповнити Декларацію здоров'я Traveller Health Declaration (скачати) для отримання QR-коду. Код пред'являється при проходженні паспортного контролю. Перший раз: за 24 години до прильоту в Мале, другй раз: на звороньому вильоті з Мале. У разі, якщо декларація не заповнена онлайн, її можна буде заповнити на місці, що потребуватиме додаткового часу. Також слід завантажити на телефон спеціальний додаток TraceEKee (доступно в AppStore). На Мальдівах не приймаються до оплати долари, старіші 2009 року!

— Домінікана! Без тестів і обсервації по прильоту в країну. З 01.01.2021 для Домінікані вводять електронне заповнення міграційних карток, які раніше заповнювались в аеропорту. Картки за посиланням, по результату отримуємо QR-код, який перевіряють по прильоту в країну.

— ОАЕ! Країна в зеленій зоні. Для відвідування обов'язково потрібен ОРИГІНАЛ негативного ПЛР-тесту з перекладом на англійську мову, з мокрою печаткою лабораторії (тест здавати з оригіналом закордонного паспорту і чітко перевіряти правильність написання) терміном давності 72 години (від моменту здачі до моменту прибуття на кордон ОАЕ). Тести робимо у всіх сертифікованих лабораторіях згідно списку МОЗ України.

 • В Україні встановлюємо додаток на телефон для iPhone або Android для зняття надалі з обсервації, активуємо по прильоту в ОАЕ.
 • P.S. Рекомендовано встановити QR додаток на телефон, в разі, якщо смс буде довго приходит з лабораторії, статус результату завжди можна перевірити за кодом, який нададуть в аеропорту.
 • По прильоту в ОАЕ в аеропорт Дубай необхідно мати заповнену форму здоров'я (друкуємо з обох сторін на кожного) і форму на COVID-19.
 • В аеропорту Дубай здаємо безкоштовний тест на COVID-19, їдемо в готель і до моменту отримання негативного результату з лабораторії територію готелю не залишаємо (в разі порушення - штраф 13 000 дол).

— Йорданія! Польотна програма стартувала 03.02.2021 на рейсах авіакомпанії Bravo Airways! На даний момент тільки даний перевізник здійснює вильоти до країни.

Нові правила в'їзду до Йорданії:

 • ПЛР-тест варто пройти не пізніше, ніж за 72 години до прибуття (здійснюється туристом самостійно за додаткову плату).
 • туристам, які прибули в аеропорт Королеви Алії, необхідно оплатити тест на COVID-19 за наступним посиланням, потім отриманий QR-код слід надати на стійці реєстрації в аеропорту відправлення (Київ, Бориспіль).
 • QR-код, зареєстрований на платформі gateway2jordan, не має терміну дії і може використовуватися в будь-який день, якщо він не був повернений.
 • квитанція, яку вам буде відправлено, підтверджує, що ваш тест на COVID-19, який ви будете проходити по прибутті в Йорданію, оплачений. Діти віком до 5 років звільняються від оплати.
 • підтвердження негативного результату ПЛР-тесту, пройденого в країні слідування (Україна), необхідно надати на стійці реєстрації в аеропорту відправлення (Київ, Бориспіль).
 • Віза безкоштовна, відкривається завчасно: не менше, ніж за 4 каландарні дні до початку туру, заброньованого в «Улечу»!

Якщо турист не бронює туристичний пакет, а летять самостійно - віза платна, оформлюється по прильоту в аеропорт. Вартість - 60 дол/особу.

Оскільки країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Грузія! З 1 березня туристам дозволено прибуття до Грузії літаком. Що для цього потрібно?

 • Заздалегідь заповнити анкету і надавати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не більше, ніж за 72 години до прибуття в країну. Результат повинен бути англійською мовою тільки в паперовій формі.
 • На третій день перебування в країні необхідно самостійно зробити ще один ПЛР-тест. Приблизна вартість - 873 грн. У разі заброньованого туру на 4 ночі ПЛР-тест слід зробити на другий день після прибуття.
 • Ой так, забули... Гарний настрій мати в обов'язковому порядку!

В країні діє комендантська година з 21:00 до 05:00 як для місцевих, так і для туристів. Але туристи не обмежені в переміщенні до і після ПЛР-тесту.

З 1 березня також починають працювати музеї, поступово все відкривається. Носіння масок обов'язкове в закритих приміщеннях.

— Сейшели, привіт! З 14.03.2021 Сейшельські острови відкриті з ПЛР-тестом не давнішим, ніж 72 години до вильоту. Оскільки країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Кіпр! Очікуємо зняття будь-яких обмежень на міжнародні рейси з Україною 01.04.2021. Деталі по в'їзду до країни з’являться в найближчий час. Необхідно буде ПЛР-тест з негативним результатом за 72 години від моменту здачі до моменту прибуття, а також додатково можлива здача тесту по прильоту на Кіпр за свій рахунок. Оскільки країна знаходиться в «червоній зоні» на день сьогоднішній, по поверненню тести або обсервація необхідні.

— Греція! З 14 травня Греція готова приймати мандрівників з усього світу за наявності одного з нижчевказаних документів:

 • сертифікат про вакцинацію,
 • негативний результат ПЛР-тесту,
 • позитивний результат на антитіла.

У багатьох країнах тест на антитіла коштує набагато дешевше, ніж ПЛР-тест.

Влада Греції готує:

 • нові протоколи здоров'я,
 • план пріоритетної вакцинації працівників туризму,
 • експрес-тести туристам, які прибувають в країну. За наявності тестів скасовується 24-годинна самоізоляція,
 • готелі на випадок карантину для туристів, які заразилися під час відпочинку.

Згідно Міністерства туризму пілотний запуск грецького туризму можливий в квітні для країн ЄС і Ізраїлю! Все залежить від епідеміологічної ситуації.

— Іспанія, по прикладу Греції, планує вікриття кордонів вже в травні по COVID-19 паспортам, при цьому Балеарські острови, які включають в себе популярні місця відпочинку Майорку та Ібіцу, вже цього літа мають намір пускати іноземних громадян, які зможуть підтвердити пройдену вакцинацію.

Алгоритм припинення самоізоляції по прибутті з країн «червоної зони» через додаток «Дій вдома»:

 • Робимо ПЛР-тест на COVID-19 по прильоту.
 • У разі негативного результату установа, що робила тест, передає дані Центру громадського здоров'я України.
 • Центр громадського здоров'я України збирає дані в єдину електронну систему і забезпечує доступ до системи Міністерству цифровий трансформації України. Міністерство цифровий трансформації вносить відомості про припинення самоізоляції і зняття контролю в електронному сервісі «Дій вдома».
 • З питань зняття контролю в сервісі «Дій вдома» звертайтеся до Міністерства цифрової трансформації, щоб переконатися в тому, що результати дійшли.

Алгоритм затверджений Розпорядженням міністра охорони здоров'я Максимом Степановим від 30 червня №41.

Перелік лабораторій на сайті.

ВСІ ТЕСТИ ВИКЛЮЧНО ПОВ’ЯЗАНІ З ТУРИЗМОМ РОБЛЯТЬСЯ В СЕРТИФІКОВАНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ МОЗ!!!
ЗАТВЕРЖДЕНИЙ ПЕРЕЛІК!

Ми будемо оновлювати список)
Все буде «Полечу!»

* Для того, щоб уникнути черг на здачу тесту в аеропортах України або не хвилюватися про швидке зняття з обсервації в Україні по програмі «ДІЙ ВДОМА», при поверненні з країн «червоної зони» є чудова можливість здати тест в країні вильоту.

У зв'язку з внесенням змін до постанови КМУ №641 від 22.07.2020, а саме пункт 20, зняття з обсервації при перетині державного кордону можливе при наявності негативного ПЛР-тесту на COVID-19, терміном не пізніше 48 годин до моменту перетину.

Інформація актуальна на 11.03.2021.


Print   Email