Гарячі тури на літо, відкриваємо завісу

Гарячі тури на літо, відкриваємо завісу від «Полечу, куди хочу»

Інтерв'ю відомого журналіста Катерини Озадчой у агента туризму Улечушкіна.

- Добрий день! Підкажіть, чи можливо влітку придбати гарячий тур, і як це можна зробити? (Питання редакції)

- Добрий день! Для Улечушек немає нічого неможливого, коли тур горить, ми обов'язково розміщуємо його в усіх джерелах компанії (viber, telegramm, insta, fb). Зазвичай це не більше 2-6 місць на авіа. У чому суть палаючого туру: є, наприклад, літак, а в ньому 200 місць (крісел, сидінь), з них розкупили 198, а 2 залишилося. Щоб їх швидко продати, треба скинути ціну. А так як ми продаємо путівки з проживання, то вартість на загальний тур (авіа, проживання, харчування, страхування і трансфер) стає нижче.

- Улечушкін, підкажіть, так можна придбати будь-який тур?

- ️На жаль, ні. Ви ж розумієте, що вартість в даному випадку падає виключно на квиток. А якщо готель лакшери 5 *, в якому вартість за ніч 300 євро, то, звичайно, гарячі квитки під тур його не знецінилися. (Улечушкін)

- Дуже цікаво, а от скажіть, все ті тури, які Ви розміщуєте, все це відбувається на скільки швидко?

- Зазвичай близько години-двох, і туру немає в наявності. Але треба бути готовим до того, що в зв'язку з тим, що тур палаючий, не всі готелі можуть підтвердити номер на найближчі дати, тому часто буває і таке: бронюєте одне, а потім країна надсилає варіанти, де є вільні номери на найближчі дати. Але! Тут або палаючий за вигідною ціною або треба бронювати раніше і в спокій, в цьому-то власне і економія.

- А ось що треба зробити, щоб швидко купити гарячий?

- Нашому клієнту достатньо скинути перші сторінки (фото) закордонний паспорт і передоплату, не менш 30% від суми. Тільки в ГРИВНІ та тільки за курсом оператора, треба враховувати цей момент, так як курс не комерційний, а трохи завищений.

- Ви знаєте, Улечушкін, іноді буває так, що людина купила, не подумав про інших учасників поїздки, а потім вийшло, що в ці дати ніхто летіти не може, як бути тоді?

- Бувають різні ситуації, ми, звичайно, зі свого боку робимо все можливе, але треба пам'ятати, що кошти, отримані компанією "Полечу", є транзитними і нам не належать, тому як тільки по заброньованої путівці проставляється статус підтвердження, ануляція стає можливою . Таке відбувається через близьких дат, сезону підвищеного попиту (літо, Новий рік, свята), які підвищують тарифи і попит. Звичайно, все досить індивідуально, можливо, є медичні висновки, ми робимо все можливе, щоб піти людям назустріч, але банальне "Я хочу" тут, на жаль, не проходить. Якщо береш тур, пам'ятай, що ануляція на літо неможлива, так як кошти надходять на авіа, готель, трансфер ... у агента вони не затримуються. Хотів би, крім цього, розкрити ще одну важливу тему для кожного з нас: купуючи тур, що не підв'язувати під час, час вильоту чартерну і має право змінювати час вильоту в діапазоні доби вильоту, дане рішення приймається аеропортом.

- Дякую Вам величезне, що розвіяли всі питання, які були в тіні :) Гарного дня!

- Дякую і Вам, і нехай у Вас в душі завжди буде море


Print   Email