Новорічна ніч в селі Йоулупуккі

Новорічна ніч в селі Йоулупуккі від «Полечу, куди хочу»

У якийсь момент наше життя починає летіти сторінками з книги ... і вже не повільними рядками. Ми перестаємо помічати прекрасне, і все переростає в буденне і прісне кругом, необхідний запал душі емоціями. Для більшості з нас таким важелем є діти: їх сміх, наївність і чистота ангельських очей .. До скількох вони можуть вірити в казку, і як швидко проходить цей вік ....

Відкриваємо завісу туги і зневіри, а за ними казкова Село Йоулупуккі! (Ми раді, що як в дитинстві, подібні слівця Вас повеселили)!

ВСЬОГО 3 ТИЖНЯ НА РІК! Весь світ, та й самі фіни, з'їжджаються в це дивовижне повне чарівництва місце - Леві (Фінляндія). Підготовка до цих канікул в Європі дуже серйозна, люди викуповують улюблені номери заздалегідь і чекають, коли настане диво! Готелів в Леві всього 6, тому з "палаючими" тут біда, а вильотів на рік всього 3: 23.12 / 28.12 і 04.01!

Від холодного асфальтного міста нашої країни до чудової Фінляндії всього 3 години льоту + 14 км до готелю в Леві! І Ваша сім'я вже в неймовірною атмосфері свята з неперевершеним колоритом!

Ви де-небудь на гірськолижному курорті каталися б на упряжці їздових хаскі на зустріч Північному сіяних, сніжинки ніжно-ніжно стосувалися б Вашого обличчя, як у дитинстві, захоплено згадуючи свята під запах мандаринки!

Як і у наших батьків, весь сенс нашого життя в щасті дитини, а вже потім і Ви самі не залишитесь байдужими від побаченого ...
Закривайте очі, будемо фантазувати ..

Ви можете зустріти самого Санта Клауса або відвідати офіційне Головне Поштове відділення Санта Клауса, який отримує щороку сотні тисяч листів. У Санта Парку гості можуть відвідати безліч таємних місць і розваг: Школу Ельфів, пряникові Кухню Місіс Клаус, Кабінет Санти, Поїзд «Пори Року», Крижану Галерею, Величезний Сніговий Шар. Все це можна здійснити традиційним способом Лапландії - на оленячих упряжках, а вже місця в санях вистачить усім, милуючись гірськими пейзажами, ви можете уявити себе героєм казки «Снігова королева».

Тут можна зупинитися в цьому голку з видом на північне сяйво. Вікна з термального скла не тільки утримують тепло, коли температура на вулиці сягає -15 градусів Цельсія, а й забезпечує кристально чистий вид, що не запотевая. Ось чому це ідеальне місце, щоб подивитися на Полярне сяйво (його видно тут з серпня по квітень, але пікові місяці - зимові).

Леві вважається одним з кращих курортів фінській Лапландії. Він знаходиться всього в 170 кілометрах від Полярного кола. Його територія буквально усипана схилами, яких налічується до півсотні. Крім того, для відпочиваючих працюють аквапарки, парк для сноубордистів і безліч інших центрів розваг.

І окремим пунктом відзначимо, яка ж смачна тут їжа! Фінам завжди було до душі м'ясо диких тварин, риба і лісові ягоди. Ви також зможете спробувати страви з оленини.

Якщо Вам ще не захотілося сюди, то зателефонуйте нам!


Print   Email