Діловий туризм - унікальна послуга у сфері бізнес-туризму від «Полечу, куди хочу!»

Туристична компанія «Полечу, куди хочу!» пропонує MICE - сучасний вид ділового туризму для розвитку вашого бізнесу.

Бурхливий розвиток бізнес-сектора в світовому масштабі, що супроводжується створенням все нових і нових холдингів, корпорацій, фірм, сприяє появі величезної конкуренції. Бажаючи домогтися успіху, завоювати потенційних клієнтів, інвесторів, партнерів для укладення вигідних угод і збільшення продажів, кожна з компаній знаходиться в пошуку абсолютно нових, привабливих і незвичайних способів для підвищення ділової репутації, інших підходів до власних співробітників. У зв'язку з цим швидко розвивається один із сучасних напрямків бізнес-туризму - MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions), що дозволяє успішно вирішувати завдання і проблеми в сфері корпоративних заходів і зустрічей.

Відходять у минуле банальні подарунки співробітникам на день народження або корпоративи в нічим не примітних кафе на Новий рік. Тепер керівництво отримало відмінний інструмент для заохочення, розвитку і залучення персоналу, для мотивації працювати на загальний результат, можливості утримати розумних і креативних співробітників, підкреслити їх значущість.

В ділових поїздках на що проходять виставках, конгресах і семінарах учасники черпають ідеї на основі зарубіжного досвіду, організовують презентації своєї продукції або послуг, знаходять вигідних партнерів, ведуть переговори. При цьому, співробітникам компанії пропонується особливий режим захоплюючої подорожі - комфортні готелі, короткочасний активний відпочинок: екскурсії, відвідування розважальних або культурних закладів, шопінг або відпочинок на пляжі. Сьогодні турботу про організацію поїздки, а часто і про проведення вищеназваних заходів, беруть на себе спеціалізовані туристичні агентства. Наша компанія «влягтися, куди хочу!» - надійний організатор по MICE- туризму «під ключ». А це означає, що ми беремо на себе повний спектр послуг незалежно від того, відправляються ваші співробітники в заохочувальну поїздку або на бізнес захід, цілою групою або поодинці. Плануючи ділову поїздку, вам не доведеться турбуватися і вникати в організаційні питання.

Зосередьтеся на цілі поїздки, а ми допоможемо:

  • підготувати пакет документів;
  • організувати «зелений коридор» в аеропорту;
  • підібрати готель найближчий до місця заходу зі зручним часом заселення і без затримок;
  • забезпечити майданчиком для проведення зустрічей;
  • організувати гала-вечеря з благородною фонової музикою, з огляду на ваші побажання;
  • розібратися в культурі ділового спілкування обраної для туру країни.

Ми цінуємо своїх клієнтів і обіцяємо успішне, ділове та приємну співпрацю. Більш детально зі сферою нашої діяльності Ви можете познайомитися надіславши запит на пошту ulechu1@ukr.net або відправивши нам листа через форму зворотного зв'язку на сайті.

MICE - це вигідні, безпрограшні і безризикові інвестиції, що приносять дохід!

З повагою, керівництво туристичної компанії «Полечу, куди хочу!»