Страны

Страны мира, курорты, туристические маршруты и направления, самые популярные туристические страны, информация для туристов о турах, отелях, достопримечательностях, культуре, правилах въезда, пребывания и климате.

Австрія

Австрія — держава в центрі Європи зі столицею — Віднем. У п'ятірку найбільших міст країни, крім Відня, також входять Грац, Лінц, Зальцбург та Інсбрук.

Подробнее

Туреччина

Туреччина виросла з колись грізної Османської імперії, яка розгорнула свої володіння на стику Європи і Азії. Країну омивають відразу три моря — Середземне, Чорне та Егейське.

Подробнее

Єгипет

Єгипет — держава в Північній Африці і на Синайському півострові. Країна морських курортів і древньої культури, користується у нашого народу особливою любов'ю.

Подробнее

Албанія

Албанія пропонує для туристів в Європі дуже рідкісну річ — самобутню культуру. У цій країні ви все ще зможете знайти гарні і стародавні місця на берегах Іонійського Узбережжя.

Подробнее

Угорщина

Угорщина — одна з найбільш улюблених туристами країн Центральної Європи. Країна відрізняється колоритною строкатою національною культурою, яка процвітає.

Подробнее

Греція

Греція — одна з найдивовижніших за своєю красою країн Європи, розташована на півдні континенту, на Балканському півострові. Столиця Афіни — найдавніше місто світу.

Подробнее

Грузія

Грузія — держава на території від берега Чорного моря до Великого Кавказького хребта. Стародавні царства Колхіда і Іберія існували тут задовго до нашої ери.

Подробнее

Індонезія

Індонезія — країна контрастів. Місце, де можна побачити великі сучасні міста і глухі села первісних племен, непрохідні джунглі і пляжі з розкішними готелями.

Подробнее

Йорданія

Йорданія — невелика країна, укладена в тісних межах, нав'язаних їй іншими державами, вражає різноманітністю ландшафтів і кліматичних зон.

Подробнее

Іспанія

Іспанія — барвиста, життєрадісна, сонячна країна, розташована на південному заході Європи. Справжнім раєм для пляжного відпочинку можна назвати Канарські і Балеарські острови.

Подробнее

Італія

Італія — країна, в якій є історія і сучасність, епоха і культура. Пам'ятники часів Риму, романтика Венеції, пагорби Тоскани, природа, сонце, море, повітря!

Подробнее

Кіпр

Кіпр — острів в Середземному морі. Пам'ятки археології античної та візантійської епохи, піщані пляжі, м'який клімат, мілководне море — все це приваблює на Кіпр туристів.

Подробнее