Домінікана - країна райської насолоди! - Відео-блог

Менеджер Фокіна Анастасія

Домінікана - країна райської насолоди! Не так давно Домініканська Республіка вважалася недосяжною. Туди дуже хотілося, а можливості злітати не було. Регулярні рейси тільки з пересадкою, тариф перельоту зашкалював, а при цьому ще готель, харчування та трансфер!

Сьогодні все доступніше, ніж ви можете собі уявити. Прямий рейс авіакомпанії Азур Ейр, приємні ціни - і бажана Домінікана перед вами!

І так, будь-то 11 годин перельоту - і ми на Карибах.

Країну можна порівняти з Туреччиною: теж система «все включено», анімація, дитячі клуби, але це екзотика, це океан, це білосніжні пляжі і блакитна водичка, це смачні фрукти і своєрідні місцеві страви!

Два варіанти узбережжя для відпочинку: Карибське море і Атлантичний океан. Хочемо білосніжних пляжів і блакитний води - вибираємо Кариби (курорти Байяїбе, Хуан Доліо). Щодо Атлантики, то це Пунта Кана, більш активна, молодіжна. Як не дивно, є і небажаний курорт в країні - Бока Чика: по морю нагадує наш Дністровський лиман, хоча теж на Карибах (у всьому є винятки з правил).

Місцева валюта - домініканське песо (в середньому 50 песо за 1 дол). З собою бажано мати долари, так як в країні співвідношення євро-долар 1: 1. На місцеву валюту міняти не обов'язково, здачу вам можуть видати в будь-якому варіанті)

Готелі

Номерний фонд досить зношений, але можна підібрати і якісний варіант. Співвідношення ціна-якість тут спрацьовує.

Місцеве населення відрізняється гостинністю і щирістю. Практично в кожному готелі вас зустрінуть латинськими танцями, місцевими напоями та широкими посмішками - так і хочеться сфотографуватися, настільки все азартно і яскраво!

Must have на Домінікані:

- о. Саона - то саме «Баунті» і «райську насолоду». Прогулянка катером, пошук морських зірок, 50 відтінків Карибського моря, обід з лангустінов, а на останок приємний бонус - середньовічне містечко Альтос Де Чавон.

- «Coco Bongo» - клуб, який люблять місцеві і туристи, два в одному: шоу-програма та запальні танці. Складається враження, що ти сам частинка масштабного дії. У програмі: елементи цирку, яскраве шоу і акробатичні номери, сценарії засновані на американських кінофільмах і естраді.

- «La Hacienda» - екстремальна частина країни. Зіплайн, катання на джипах, купання в річці, прогулянка на конях, колоритний побут і смачна «мама Хуана» (аналог нашої наливки).

- «Піна Колада» - карибський коктейль, на смак абсолютно відрізняється від тих, що пропонують наші заклади. Бажано пробувати на о. Саона, де подають напій просто в ананасі, плюс на березі Карибів смачніше)

- сальса і бочата - місцеві танці, вивчіть пару рухів, щоб бути в ритмі країни)

Що маємо в результаті?

Домінікана - країна багатогранна: на узбережжі розкішні готелі з відмінним сервісом, а в глибині місцеві поселення і бідні трущоби. Країна «райської насолоди», де за легендою на о. Саона знімалася реклама «Баунті». Країна білосніжних пляжів і 50ти відтінків моря. Країна колоритних танців і смачною місцевої кухні. Країна, де пляжний відпочинок легко поєднати з захоплюючими екскурсіями: від морських зірок до зіплайна. Країна, де знайдеться місце для кожного: і сімейні варіанти, і молодіжні, і для спокійного відпочинку. І, однозначно, країна-мрія, думаю, для кожного, хто ще не бував тут. Прямі рейси є, ціни доступні, втілимо мрію в реальність разом!


Email