Єгипет - країна з древньою історією і прекрасним морем! - Відео-блог

Менеджер Тригуб Катерина

Відпочинок в Єгипті. Єгипет - країна з тисячолітньою історією, безкрайніми просторами пустелі і неймовірної красою моря. Незабутні враження на Вас зробить Червоне море і його підводний світ; небо, вкрите мільярдами зірок; справжня тиша пустелі і вид Синайських гір на заході сонця; романтичні круїзи по Нілу; готелі на різний бюджет і смак, з широким вибором послуг для своїх гостей.

Відпочивати тут можна цілий рік, хоча потрібно знати, що з грудня по початок березня в Єгипті зима (сезон вітрів). Тому потрібно вибирати готелі в більш закритих бухтах, для комфортного відпочинку. Температура повітря взимку + 20 + 22. Влітку може досягати +50. Але при цьому відчуваєш себе досить комфортно, так як немає вологості і сухе повітря.

На березі Червоного моря є три найпопулярніших курортних району: Шарм-ель-Шейх, Хургада і Марса Алам.

Шарм ель шейх

Дуже активний курорт з прекрасним рифом і нічним життям. Немає оплати за візу, що дозволяє нам знаходиться на території Синайського півострова до 14 днів. Різноманітність готелів та концепцій для кожного туриста. І для активних сімей з дітьми, і для спокійного монотонного відпочинку і для тусовочной молоді. Але головна перевага - це безкрайній краси море. Безліч видів квітів рибок, яскравий і живий кораловий риф. Прозора як скло вода. Все це змушує нас радіти, посміхатися і годинами дивитися в море з обгорілої спиною :) Вночі настає особлива атмосфера, спека йде, а замість нею приходить нестримні веселощі в кафе і ресторанах. Розмови на різних мовах, дискотеки в пустелі до ранку і відчуття, що життя прекрасне і яскрава, як Червоне море)

Хургада

Найстаріший курортний район. Але це не заважає постійно розвиватися і будувати нові готелі. Тут відпочинок буде більш спокійний і розмірений, Хоча і для активної молоді знайдеться, чим себе потішити (кафе, торговельні центри, дискотеки). Риф тут не такий красивий і живий, але є широкі піщані пляжі з хорошим і пологим заходом в море. Що ідеально підійде для сімей з маленькими дітками. Дуже великі і зелені готелі з десятками басейнів. Великі аквапарки і весела анімація. Мінус цього регіону це зони мілководдя і вітряна погода взимку. Тому цей регіон краще розглядати для відпочинку в період з квітня по листопад.

Марса Алам

Цей регіон для справжніх любителів снорклингу і дайвінгу. Практично незайманий кораловий риф в своїй первозданній красі. Десятки тисяч яскравих мешканців порадують і змусять годинами дивитися на їх "повсякденне життя" в підводному світі. Зручне поєднання рифа і піщаного заходу -це привілей цього регіону. Великі території готелю для прогулянки ввечері під шум моря і живої музики. За межами готелю є тільки пустеля, тому тут буде комфортно для спокійного і розмірного відпочинку. У зимовий період тут буде дуже вітряно, так як цей район, так як і Хургада, не захищені від пустельних вітрів. Тому краще насолоджуватися цією красою влітку.

По мимо моря, в Єгипет потрібно летіти за історією. Адже саме тут колись була одна з важливих у розвитку нашої цивілізації епоха Стародавнього Єгипту. Побачити на власні очі одне з семи чудес світу, Єгипетські піраміди! Стародавні храми Луксора, храм Карнака, кольоровий каньйон в Нувейбе і Суецький канал. Це лише дещиця з того, що може Вам запропонувати ця дивовижна країна. Головне насолодиться своєю подорожжю і відкрити серце для нової країни. А все інше зробить "Полечу!"


Email