Греція - острів Родос - Відео-блог

Менеджер Вовченко Юлія

Греція - країна, де давнину на кожному кроці. Ще тут класні пляжі, чисте море, мальовничі острови і спа-готелі.

Коли ми бачимо на зображенні білі будинки, ми відразу згадуємо Грецію. У наш час Греція - одна з найпопулярніших і безпечних країн для відпочинку.

Список цей можна продовжувати і продовжувати, тому що крім материкової частини до складу Греції входить понад 2 тисячі островів.

Приїжджаючи до Греції, кожен турист не просто може, а повинен взяти на прокат машину, так як пам'яток багато, а відмовляти собі в такому задоволенні просто грішно. Оренда легкового авто на добу обійдеться близько 30-40 євро, на компанію більше 5-ти осіб 90 євро.

Якщо ми їдемо з дитиною, то потрібно брати готелі з аквапарком, так як в Греції, як і будь-якій країні Європи практично немає анімації в готелях.

Як ми знаємо, Греція славиться оливковою олією і оливками. Вважається, що кожен грек повинен мати оливкове дерево, і чим їх більше, тим багатший і заможніше чоловік. Так само греки дуже пишаються своїм сиром, ні в одній країні світу не вживають цей продукт в таких кількостях. У кожному регіоні є свій сорт, яким він славиться.

Всі пляжі в Греції муніципальні, відповідно парасольки і лежаки можна взяти за додаткову плату (3-5 євро в день). Греція завжди була не тільки берегинею античної культури, а й оплотом православ'я. Близько 98% населення країни - православні християни. Не дивно, що в Греції безліч святих місць для прочан з нашої країни. Кожен крихітний острівець і містечко Греції може похвалитися своєю церквою або каплицею, напевно залишила слід в історії православ'я.

Хотілося б відзначити частина Греції - острів Родос, який знаменитий головною туристичною визначною пам'яткою - фортецею, долиною метеликів, мисом Прасонісі (або * поцілунок двох морів *).

Родос - один з найбільш відвідуваних і різнопланових островів Греції. Ті, хто віддає перевагу активному і галасливий відпочинок, проводять свою відпустку в Фаліракі (тут розташований величезний аквапарк і безліч нічних клубів), любителям серфінгу - Яліссос або Іксіі.

Столицю острова, місто Родос, вибирають мандрівники, які вважають за краще занурюватися в історію нових для себе місць. Тут ви знайдете середньовічну фортецю протяжністю близько 4 км, яка є найдовшою в Європі, Старе місто, що охороняється ЮНЕСКО, і гавань Мандраки, де колись знаходився Колос Родоський - одне з 7 чудес світу.

Цінителям старожитностей сподобається в Ліндос, де зберігся античний акрополь, який вважається другою за значимістю в Греції після афінського.

Тим, хто налаштований на пляжний відпочинок, буде корисно дізнатися, що в західній частині острова (в Іксіі і Яліссос) туристів чекають галькові пляжі і часто хвилюється Егейське море, а на сході (курорти Каліфея, Фаліракі, Колімбія, Ліндос) - пісок і спокійні води Середземного моря.

Греція - країна, яку не потрібно слухати - її потрібно бачити!


Email