Острів Крит - історія, міфологія і відпочинок - Відео-блог

Менеджер Анастасія Фокіна

Не такий вже і лисий острів Крит, як багато хто вважає. Всього на 8000 кв. км. є все, чого душа бажає: від зеленого регіону Ханья до грецької Венеції, містечка Агіос-Ніколаос.

Крит - літній напрямок, сезон з травня по вересень. Краще летіти з першої половини червня, щоб вода вже добре прогрілася.

В цьому році заявлено три перевізника, які зможуть доставити нас на острів: Ellinair, Роза вітрів і Скай Ап. Прямий рейс, переліт займає три години на одну сторону.

Крит ділиться на чотири регіони:

- Ханья - західна сторона і сама зелена частина острова. Піщані пляжі, відмічені Блакитним прапором, а вдалині Білі гори.

- Ретімно - ближче до центру. Особливість регіону - м Ретімно з однойменною фортецею, варіант, коли є, що відвідати, в пішій доступності від готелю. Кожен день після 17:00 біля старого міста - пішохідна зона.

- Іракліон - центральна частина, де знаходиться і місто прильоту на острів, і р Херсонісос - найактивніший, багато клубів, барів - для молоді.

- Лассіті - східна сторона. Головним вважається місто Агіос Ніколаос, всередині якого розташоване озеро Вулізмені, навколо старі вулички, таверни, сувенірні лавки.

Трохи про місцеву кухню.

Європейська і дуже смачна! З національних страв: мусака, грецький салат, пиріжки тіропітакі, гіроса, сир «Гравьера», раки (що цікаво, напій є і в Туреччині, і в Болгарії). А пробувати все потрібно в колоритних тавернах (так називаються грецькі ресторанчики)!

Місцеве населення.

Греки доброзичливі і завжди готові допомогти. А ще дуже щедрі! У таверні, крім вашого замовлення, обов'язково зроблять комплімент від закладу і піднімуть разом з вами келих зі словами «Ямас» (що в перекладі з грецького - «Будьмо»).

Must have на Криті.

- Острів Грамвуса і однойменна фортеця в комбінації з бухтою Балос, яку ще називають грецькими Мальдивами - стик Критського, Іонічного і Лівійського морів. Для тих, хто шукає рожевий пісок)

- Кносський палац і лабіринт Мінотавра - любителям історії та міфології.

- О. Санторіні, білосніжні міста якого знає цілий світ! Тільки з о. Крит до нього можна дістатися (якщо ми говоримо про екскурсію всередині країни). Яких-три години на поромі - і ви у мети!

Кому ж підійде острів Крит? Тут обмежень за віком немає: є молодіжні готелі та активні регіони, як сімейні варіанти з дитячими клубами, анімацією і гірками, так і для спокійного відпочинку. Уперед за новими емоціями!


Email