Шрі-Ланка: пляжний відпочинок або екскурсійна програма? - Відео-блог

Менеджер Фокіна Анастасія

Шрі-Ланка: пляжний відпочинок або екскурсійна програма? Перед поїздкою на Шрі багато малюють красиві пляжі, пальми на березі, спокійний відпочинок біля океану з приголомшливим сходом і заходом сонця ... Спробуємо розвінчати цю теорію.

На сьогодні є три варіанти перельоту на Шрі. Прямий рейс Скай Ап (з дозаправкою в ОАЕ) - 10 годин літа, Fly Dubai (з пересадкою в Дубаї, туди 1,5, назад 4 години) - 9 годин літа + час на стиковку, Air Arabia (з пересадкою в Шарджі, туди 40 хв, назад 2,5 години) - теж 9 годин літа + стикування. По комфорту однаково, за ціною трохи вигідніше Fly Dubai і Air Arabia.

Віза оплачується по прильоту і становить 40 дол / чол, оплата в доларах. Приємно, що в цьому році на період високого сезону до 1.02 віза була безкоштовною.

Щодо валюти.

У побуті ланкійська рупія, в середньому 181 рупія до 1 дол. Рекомендуємо частина коштів поміняти в аеропорту, щоб збереглася квитанція, за якою залишилися рупії можна назад поміняти на долари при вильоті з країни (теж в аеропорту).

Курорти і що краще вибрати для пляжного відпочинку. Країна розташована в Індійському океані, здавалося б на прикладі Мальдів, Занзібару, які теж в даній акваторії, повинні бути білі пляжі і блакитна водичка, але все далеко не так) На Шрі досить активні хвилі (тут є і плюс - роздолля для серфінгістів), не завжди зручний захід у воду, тому потрібно знати міста, де океан трохи спокійніше, а саме: Хіккадува, Унаватуна, Велігама і Діквелла. За інфраструктурою рекомендуємо Хіккадуву. Хоча в країні є місцеве таксі «тук-тук», яке оперативно доставить вас в будь-яку потрібну точку.

Трохи про місцеву кухню.

Не всім припаде до смаку: кожен обід, як лотерея - гостре або не гостре) Ланкійці великі любителі спецій. Тут головне знати фразу «not spicy» і користуватися нею в кафе, ресторанчиках. Великий вибір морепродуктів, фруктів (ананаси, Мангустін, пітахайя, папайя, манго).

Must have на Шрі-Ланці.

- Г. Сигирия, що в перекладі - «левова скеля». Деякі кажуть, що місце досить заїжджене, але тільки з цієї точки вся Шрі-Ланка, як на долоні, відкриється перед вами! Якихось 1200 сходинок - і ви у мети!

- Міст Дев'яти арок між містечками Елла і Деморада. До сих пір стоїть перед очима! Той варіант, коли місце вражає ще на фото, а вживу перевершує всі очікування!

- Слони, і цим все сказано! Можна відвідати розплідники для слоненят (один з них в Піннавеле), є національні парки (як варіант Яла). Головна особливість ланкийского слона - «вицвілий» лоб і верхня частина хобота. Де б ви не побачили такого слона, знайте: у нього ланкійські коріння)

- Г. Канді і храм Зуба Будди. Скажу чесно, буддійські храми на любителя, все барвисті, в золоті! Але відвідати варто, щоб відчути культуру місцевих жителів. Пам'ятаємо два правила при вході в святиню: одяг за коліно, плечі обов'язково прикриті, інакше вас просто не пропустять.

- Королівський ботанічний сад - місце, де повністю відчуваєш себе в гармонії з природою: і мавп погодувати можна, і оранжерею з орхідеями відвідати, побачити гігантський бамбук і алею королівських пальм.

- Подорож на місцевому поїзді. Спочатку вам може здаватися, що все повинно бути, як у фільмі «Мільйонер з трущоб», коли навіть на даху є пасажири, але все набагато простіше і схоже на нашу електричку) Зате який колорит! Навколо ланкійці, які то слухають музику, то грають в карти, то просто їдуть з дітьми (добре, коли у вас знайдуться цукерки для них), а за вікном приголомшливі види Шрі-Ланки!

Є і екскурсія, яку не рекомендуємо: на катері до китам. Плисти години дві по бурхливих хвилях океану. Як результат: десь в дали можна побачити кита, який помахає вам хвостиком)

Приємний бонус до екскурсій - Індійський океан, як уже згадували, досить гучний, але з приголомшливими сходами і заходами сонця.

Отже, що ми маємо? Насичена екскурсійна програма, цікавий місцевий колорит, своєрідна кухня, інтригуючий океан, різноманітний тваринний світ (бурундучкі мешкають прямо на територіях готелів, а черепахи підпливають до берега). Поки що сезон і немає дощів (до квітня), є місця на рейсах - вперед за новими враженнями!


Email