Острів Пхукет - головний козир Таїланду - Відео-блог

Менеджер Аліна Тутевич

Острів Пхукет - головний козир Таїланду, затишний тропічний острів з великою історією.

Чому саме Пхукет ?!

- Відокремлені бухти і активні тусовочні променади - це все від про нього! Кожен знайде на острові щось своє. Це не тільки відомий пляжний відпочинок, але і різноманітне дозвілля і багату культурну спадщину.

- У Пхукет навпростець. З минулого року є прямі перельоти з Києва, 11 годин і ви на сонячному острові

- Великий асортимент готелів. Від бюджетних молодіжних до мережевих готелів високого рівня. У готелях практично скрізь є депозит, але він зазвичай примітивний (в районі 50-100 дол за період).

- Унікальне розташування - з Пхукета легко відправитися на сусідні острови, їх десятки і кожен хочеться відвідати.

- Кухня. Тайська кухня - всілякі види локшини і рису в поєднанні з смачними морепродуктами, і все це за дуже доступними цінами. Страви можна замовити як гостре, так і немає - за смаком. А фрукти - такою площею не може похвалитися жодна азіатська країна, очі на фруктових ранках просто розбігаються :)

- Кращий період для відпочинку на острові - з листопада по квітень.

- Інтернет. Wi-fi є на території практично будь-якого готелю, але і мобільний зв'язок дуже доступний. По прильоту ви отримуєте місцеву сім-ку з базовим інтернет трафіком, поповнити її можна буде на касі будь-якого маркету "7-eleven" або "Family Mart"

- Валюта. Валюту міняти однозначно варто, так як в практично скрізь розрахунок в Батт. Обмінні пункти на кожному кроці, але є нюанс - на купюри дрібніше 50 дол йде офіційно нижче курс, тому дрібними доларами запасатися не варто.

- Що подивитися? Шоу Сіам Ніраміт (відкриє завісу на історію і культуру країни), шоу-кабаре Саймон (шоу, аналогу якому немає), оглядовий майданчик Великого Будди, Національний парк Као Лак (викупатися в кристально чистій воді водоспаду, покататися на слонах по бамбуковому лісі в горах заповідника, сплавитися по прохолодною швидкої річці на бамбукових плотах), зміїна ферма (де можна придбати унікальні препарати), Крабі та острів Джеймса Бонда, острів Пхі-Пхі, Сіміланскіе острова. І це далеко не весь перелік :)

Ну і величезним злочин буде не випробувати традиційний тайський масаж !!!

Цей острів однозначно не залишить байдужим;)


Email