Туреччина - все включено і навіть більше! - Відео-блог

Менеджер Тригуб Катерина

Туреччина - країна, де все для Вас! Тепле море, ласкаве сонце, зелені гаї і величні гори. Готелі високої якості, неосяжне кількість їжі і напоїв. Хамам і СПА-центри, активна анімація та вечірні шоу. Смак фруктового кальяну в повітрі з нотками морського бризу - це все в комбінації і є всіма улюблена і завжди гостинна Туреччина. Тут завжди весело, ситно і затишно, атмосфера легкості і щастя допомагає забути про проблеми і сірих буднях галасливих міст. Туреччина - це "все включено" для тіла і душі.

Сезон починається з травня і закінчується в ноябре.Самий пік туристичного потоку - це липень і серпень. Туреччина - улюблене місце відпочинку не тільки країн СНД, а й багатьох Європейських держав. Тому відпустку потрібно планувати заздалегідь, так як готелі дуже швидко стають на зупинку продажів.

Туреччина ділиться на два популярних регіону: Анталийское (Середземне море) і Егейське узбережжя (Егейське море).

Вони різні не тільки через моря, а й за своєю концепцією відпочинку.

Анталійський регіон вважається одним з найпопулярніших туристичних центрів країни. Він же і найтепліший і купальний, сезон тут триває найбільше. Якщо подивитися на карту Анталійського узбережжя, можна виділити найбільш великі і популярні курорти. Це Кемер, Анталія, Белек, Сіде, Аланія. У кожному з курортів є свій туристичний центр. У таких як Сіде і Белек - це невеликі селища, можна придбати сувеніри, сходити в місцевий ресторанчик, зробити мінімальний шопінг. Інша справа Кемер, Анталія і Аланья - це вже курортні міста з повноцінною туристичною інфраструктурою. Магазини, ресторани, нічні розваги, аквапарки - все у великій кількості.

Тут вже потрібно розуміти, чого більше хочеться: розміреного і спокійного відпочинку в Белеку або активної і вируючої атмосфери в Кемері і Аланії :) Також є дуже велика відмінність в самому узбережжі моря: Кемер - це галька, десь вона дрібна і з піском, а десь, Бедьдібі, вона велика.

Белек і Сіде - це пісок, а в цілому це полюбилися регіони для сімей з дітками. Що стосується Аланії, то найчастіше це пісок, але із заходом в море можуть бути проблеми через великі каміння.

Егейське узбережжя

Пляжний сезон з купанням в Егейському морі відкривається на початку червня і триває до кінця вересня.

Клімат на курортах Егейського моря в Туреччині значно суші, а вся туристична інфраструктура зосереджена більш компактно. Курорти Туреччини на Егейському морі розташовують міськими готелями і готелями клубного типу, багато молодіжних 2, 3 і 4 * готелів і готелів для бюджетного відпочинку.

Клімат на курортах Туреччини на Егейському морі субтропічний, однак, вітер, постійно дме з моря, приносить цілющу прохолоду в спекотні літні місяці з середньою температурою повітря вище + 30С. Температура води на курортах Егейського моря в Туреччині становить + 26С + 27С.

Найпопулярніші курорти Егейського узбережжя: Мармаріс, Бодрум, Фетхіє. Мармарис - найактивніший, молодіжний і тусовочний місто. Тут маса барів, кафе, ресторанчиків і дискотек. Це динамічний курорт, розрахований для молодіжного відпочинку. Готелі в Мармарисі є і для респектабельного відпочинку, і відпочинку з дітьми, але це буде не центр курортного міста, а передмістя. Наприклад, регіон Ічмелер розташований в 8 км від Мармарис, в якому готелі розраховані на сімейний відпочинок і відпочинок з дітьми.

Бодрум - європейський курорт для молодіжного відпочинку, якісного спокійного комфортного відпочинку, сімейного відпочинку і відпочинку з дітьми. Основна маса туристів це європейці, і в цьому плюс Бодрума, коли хочеться відпочити від занадто активних відпочиваючих:) Курорт Бодрум відомий своїми визначними пам'ятками, золотими пляжами, затишними готелями, садами і нічним життям.

Фетхіє - чарівний невелике містечко на стику Егейського і Середземного моря. Природа потрудилася тут на славу, створюючи хитромудрі візерунки бухт і каньйонів уздовж узбережжя. А місцеві жителі доповнили навколишній пейзаж приємною архітектурою. У Фетхіє їдуть ті, хто любить природу, пляжі, хайкінга, яхти, атмосферні місця, хорошу їжу і стильні ресторани-бари. На окрему увагу заслуговує Олюденіз і його візитна картка - пляж Блакитна лагуна. Це блакитне море незвичайної краси.

Але найголовніша визначна пам'ятка - це природа і повітря, що наповнює Вашу душу легкістю і щастям з ароматом соснових і кедрових лісів, розташованих на схилах гір і плавно спускаються до моря.

Готелів тут тисячі, тому кожен знайде ідеальний для себе. Сервіс на вищому рівні, смачна кухня величезний вибір алкогольних і безалкогольних напій. Розваги на воді і суші, гори і і величезні гольф-поля, сади і великі міста. Архітектурні пам'ятки минулого переплелися з новітніми технологіями. Тут всі Ваші бажання виконують негайно. І почуття щастя залишається з Вами надовго після повернення додому. Це лише дещиця з того, що може запропонувати вам ця дивовижна країна. Її неможливо не полюбити, адже вона дарує все найкраще для своїх гостей.


Email